د, 09/20/1396 - 07:43 sistan-admincb
در پی اقدام گستاخانه ترامپ

بیانیه بسیج فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان منتشر شد

بیانیه بسیج فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان منتشر شد

بسم الله الرحمن الرحیم

چه ننگ است برای دولت های اسلامی که آمریکا قبله گاه اول آنان را غصب نموده و با کمال وقاحت در مقابل همه آنها قدرت نمایی کند. امام خمینی(ره)

شهر قدس که مسجد الاقصی نخستین قبله مسلمانان را در خود جای داده است، بخش لاینفک فلسطین است و یکی از مهمترین اماکن سه گانه مقدس اسلامی به شمار آمده و از جایگاه و اهمیت ویژه ای نزد مسلمانان برخوردار است.

اقدام سخیف و ابلهانه ی رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی، فتنه ای بزرگ علیه امت اسلامی و پایمال کردن حقوق مردم فلسطین به شمار رفته و لازم است جهان اسلام و دیگر جوامع آزادی خواه و حق طلب با اتخاذ مواضع قاطعانه و هوشمندانه این توطئه شوم و شیطانی را خنثی سازند.

ظاهرا «دونالد ترامپ» قصد دارد به شیوه اجداد گاو‌چرانش، بخت آمریکا و اسرائیل را در میدان «دوئل» بیازماید؛ تا بدین ترتیب، سرپوشی بگذارد بر شکست‌ها و ناکامی‌هایش در سراسر دنیا از جمله در فلسطین ، عراق و سوریه.

بی تردید این تلاش پلید نه تنها رؤیای سردمداران کاخ سفید و صهیونیسم بین الملل را تعبیر نمی کند بلکه عاملی خواهد شد تا جبهه ی مقاومت، مصمم تر از گذشته آرمان آزادی قدس شریف را دنبال کرده و غاصبان فلسطین مظلوم و عزیز را در آتش انتقام خود گرفتار سازد.

انتفاضه فلسطین در مرحله ی جدید، پرشتاب تر از گذشته با حمایت همه جانبه امّت اسلامی و استکبار ستیزان و آزادیخواهان عالم ادامه خواهد یافت و با رسوا ساختن راهبردها و سیاست های نوین شیطان بزرگ در منطقه به فضل الهی پایان رژیم جلاد و جنایت پیشه ی صهیونیستی و نابودی این غده سرطانی را به زودی رقم خواهد زد.

سیاستمداران روباه صفت در داخل آمریکا، کشورهای اروپایی و خصوصا متحدان منطقه‌ای آمریکا از پیامدهای خطرناک این تصمیم ترامپ، باید به خود بلرزند و هر اتفاقی را برای خودشان احتمال دهند.

فرهنگیان شیعه و سنی بسیجی استان سیستان و بلوچستان ضمن محکومیت این تصمیم پلید، اعلام می دارند همچون همیشه با اتحاد و همدلی آماده ایفای نقش موثر در حمایت و دفاع از فلسطین مظلوم و قدس شریف در برابر تمام ظالمان عالم هستند.

بسیج فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان

 

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.