شماره مطلب: 25243
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

تنها راه سعادت کشور حرکت در مسیر انقلاب است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: تنها راه سعادت و توفیق ما، حرکت در مسیر انقلاب است و یکی از این مسیرها طرح اعتلای بسیج است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار، امان اله گشتاسبی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در آیین اختتامیه دوره توانمندسازی مدیران و کانون های بسیج فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان ضمن خسته نباشید به جمعیت حاضر اظهار: برای بنده سعادتی است که در میان جمع حاضر قرار دارم و برای بنده جمعیت حاضر بسیار ارزنده هستند..
وی افزود: تنها راه سعادت و توفیق ما، حرکت در مسیر انقلاب است و یکی از این مسیرها طرح اعتلای بسیج است و امروز در نظام اسلامی، برای رسیدن به سر مقصد مورد نظر، باید همه مردم وارد صحنه شده و مسیر را ادامه بدهند.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: نگاه ما در مورد بسیج این است که ما باید از موضع تخصصی و با علم خود وارد شویم.
سردار گشتاسبی تصریح کرد: تاریخ انقلاب به ما می گوید برای اینکه به پیروزی برسیم و در مقابل دشمنان بایستیم باید به جوانان اتکا کنیم و در مسیر موفقیت نیز یکی از مهم ترین راه ها نگاه به آموزش و پرورش است.
وی افزود: ما باید در حوزه آموزش و پرورش تلاش کنیم تا تجربه ۴۰ ساله گذشته را به نسل آینده خود منتقل کنیم تا نظام خود را در مقابل هجمه های فرهنگی و اقتصادی دشمن بیمه کنیم.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: اعتقاد بنده این است که با طرح های مقطعی به جایی نمی رسیم و نگاه کنونی که در سازمان بسیج شکل گرفته بسیار ارزشمند و مفید است و راه رسیدن ما به سر مقصد مناسب، طرح اعتلای بسیج است.
وی تصریح کرد: اگر ما می خواهیم نگران جامعه جوان و نوجوان نباشیم و نظام را نیز در مقابل هجمه های دشمن بیمه کنیم، تنها راه برون رفت از مشکلات سرمایه گذاری در آموزش و پرورش است.
سردار گشتاسبی تصریح کرد: شکل گیری انقلاب اسلامی به دور از نگاه های شیطانی شرق و غرب بود و علت شیطنت دنیای استکبار با ما همین نگاه است و تفکر انقلابی ما، عامل دشمنی استکبار و پیروزی های ما می باشد.
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در پایان خاطرنشان کرد: آینده کشور باید به دست جوانان و نوجوانان بیفتد و مسیر حرکت نیز در راه پیشرفت از آموزش و پرورش است.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.