شماره مطلب: 25212

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته دفاع مقدس

همزمان با هفته دفاع مقدس سازمان بسیج فرهنگیان سیستان و بلوچستان بیانیه ای را صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسمه تعالی»
((بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت هفته دفاع مقدس))
جنگ تحمیلی هشت ساله ما داستان عبرت آموز عجیبی است.    
                                                                                                                                 امام خامنه ای«مد ظله العالی»
31 شهریور آغاز هفته دفاع مقدس و سالروز یکی از برجسته‌ترین حماسه‌های ملت ایران در حفاظت از ارزش¬های سرزمین مقدس ایران¬اسلامی و یادآور رشادت‌ها و جانبازی‌های هشت¬ساله ایثارگران در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
31 شهریور ماه میدان عمل و صحنه تمرینی بود برای معلم و متعلم؛ صحنه‌ای بود برای نشان دادن صورت عینی آموخته‌های طول دوران در کلاس‌های درس و...
31 شهریور آغاز آزمونی بود بس سخت و تعیین کننده برای ملتی غیور و مومن و در نهایت تأییدی بود بر عمل صحیح تعلیم و تعلم.
تقارن آغاز سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس بهانه‌ای است برای تأکید پیوند همیشگی آموزش و تربیت با عمل و یادآور رشادت‌ها و ایثارگری‌های کسانی است که این مهم را در عمل به جامعه آموختند و با نثار جان ارزشمند خود، الگوی ماندگار برای نسل خویش و همه اعصار تاریخ ارائه کردند.
دفاع مقدس که با ریخته شدن خون پاک جوانان این مرز و بوم همراه بود، سند افتخاری شد برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و چنان تحولی در جهان پدید آورد که پس از 40 سال همچنان کشتی انقلاب در میان طوفان‌های سهمگین و موج‌های طاقت فرسا به راه خود با عزت و افتخار ادامه می‌دهد و روز به روز پا به اقیانوس‌های جدید گذارده و جزیره‌های نو را کشف نموده و آن را تبدیل به ساحلی آرام و محیطی امن جهت به کمال رسانیدن اشرف مخلوقات کرده است.
در پایان، سازمان بسیج فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان ضمن عرض تسلیت ایام محرم و تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی به آحاد جامعه اسلامی و فرهنگیان مؤمن، خداجو و اندیشمند؛ یادآور می‌شود امسال که سال رونق تولید نام گرفته است وظایف ویژه‌ای را فراروی دستگاه تعلیم و تربیت، مدیران، معلمان و مربیان ترسیم می‌کند تا بتوانند با مدیریتی جهادی و به¬کارگیری همه توانمندی‌های جامعه، عزم و توانمندی خویش را برای ایفای رسالت فرهنگی در این شرایط حساس به نمایش بگذارند.

سازمان بسیج فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.