شماره مطلب: 24744

بیانیه کانون بسیج فرهنگیان بخش لاشار در محکومیت تروریستی خواندن سپاه پاسداران

کانون بسیج فرهنگیان بخش لاشار در اعتراض به اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای را صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان سیستان و بلوچستان، کانون بسیج فرهنگیان بخش لاشار در اعتراض به اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای را صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاه پاسداران قلب تپنده انقلاب و افتخار و مدافع جهان اسلام در راه مقابله و مبارزه با ظالمان و استکبار جهانی است 
ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت ابا عبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار، تصمیم خصمانه و احمقانه ترامپ و دولت آمریکا در خصوص اینکه نام سپاه پاسداران را در لیست گروه های تروریستی قرار داده اند را به شدت‌ محکوم می نمائیم؛
 و دلیل این اقدام شوم و خفت بار شکست سیاست های سلطه طلبانه آن کشور و سردمدارانش در منطقه و پیروزیهای پر افتخار و ماندگار جبهه مقاومت و سپاه پاسداران در برابر گروهای تروریستی داعش و دیگر دست پرورده های آنهاست .
هیچ انسان آزاده‌ای نمی‌‌تواند منکر خدمات سپاه شود، سپاهی که حامی اصلی مظلومان جهان و دشمن تروریست بوده است، سپاهی که در تمامی عرصه ها مدافع ملت ایران بوده است و در حادثه سیل‌های اخیر گلستان، مازندران، فارس، لرستان و خوزستان، کرمانشاه و دیگر مناطق ایران عزیزمان، به خوبی نقش خود را ایفا کرده و این‌ نشان دهنده مردمی بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده و است
از طرف کانون بسیج فرهنگیان بخش لاشار

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.