شماره مطلب: 24714
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان:

گام دوم انقلاب، حرکت چهل ساله ملت ایران را تکمیل می کند

مدیر سازمان بسیج فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: بیانیه گام دوم همان مسیری که حرکت چهل ساله ملت سرافراز ایران را تکمیل کرده و ما را بالاتر از همه دشمنانمان قرار می دهد.

علی بیک نژاد، مدیر سازمان بسیج فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان، ضمن گرامیداشت سال 1398، اظهار داشت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند ما باید با تمام توان نسبت به بالا بردن رونق تولید در داخل کشور تلاش نماییم.

 

وی افزود: این سخن رهبر دو وجهه دارد و به دو قشر مردم و مسئولین بر می گردد؛ یعنی اینکه در مسئله رونق تولید داخلی هم مردم مسئول هستند و هم مسئولین.

 

مدیر سازمان بسیج فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: مردم از بابت خرید و حمایت از تولید داخلی مسئول هستند و باید بدانند که ایران پیشرفت نخواهد کرد، مگر با حمایت و همبستگی همه جامعه. از طرف دیگر مسئولین نیز باید نسبت به پیشرفت اقتصاد داخلی از طریق برنامه های مختلف مانند ایجاد قوانین و تسهیل سرمایه گذاری در بخش داخلی اقدام نمایند.

 

بیک نژاد اظهار داشت: گام دوم انقلاب اسلامی که برنامه ای برای رسیدن به قله جمهوری اسلامی در همه زمینه هاست با دلسوزی و پای کار بودن همه مردم میسر می شود.

 

وی افزود: بیانیه گام دوم همان مسیری که حرکت چهل ساله ملت سرافراز ایران را تکمیل کرده و ما را بالاتر از همه دشمنانمان قرار می دهد.

 

مدیر سازمان بسیج فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم سال 1398 سال پیروزی و موفقیت بسیار برای ملت ایران باشد.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.