شماره مطلب: 24113
سازمان بسیج فرهنگیان سیستان و بلوچستان:

دولتمردان آمریکا از عظم و اراده ملت ایران غافلند

سازمان بسیج فرهنگیان سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان به مناسبت یوم الله 13 آبان بیانیه ای را صادر کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان از زاهدان، سازمان بسیج فرهنگیان سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان به مناسبت یوم الله 13 آبان بیانیه ای را صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:
 
جوان های عزیز! فراموش نکنید! در این راهِ بسیار مهم و خوش عاقبتِ حرکت به سمت آرمان ها، آمریکا دشمن اصلی شما است.
امام خامنه ای «مدظله العالی» (۱۱/۸/۹۶)
 
«ایام ا...» از واژه¬هایی است که در قرآن کریم و احادیث تصریح و بر تذکر و بزرگداشت آن تأکید شده و پر واضح است که صرف طرح این واژه ملاک نبوده، بلکه هدف آن ایجاد و تقویت بار فکری، محتوای فرهنگی و بینش سیاسی و اجتماعی است.
«ایام ا...» مقطع تاریخی و سرنوشت سازی است که در تاریخ یک ملت یا در سرنوشت یک نسل و یا سرگذشت انسان¬ها اثر بخشیده و ماندگار می ماند. روز نعمت های بزرگ الهی یا انتقام های سخت خداوند نسبت به بشر، روز آگاهی و بیداری و بصیرت افزایی، روز بهره گیری و عبرت آموزی و تجربه اندوزی.
بی شک یکی از بزرگترین مصادیق «ایام ا...» ۱۳ آبان است که در آن ۳ رویداد مهم تاریخی اتفاق افتاده و ثبت و ضبط گردیده: " تبعید بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رحمه ا... علیه) در سال ۱۳۴۳، کشتار ناجوانمردانه دانش‌آموزان انقلابی در سال ۱۳۵۷ مقابل دانشگاه تهران و در نهایت تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸"؛ وقایعی که دست خبیث و جنایتکار شیطان بزرگ در هر سه آن‌ها آشکار بوده و به حق، ۱۳ آبان "روز استکبار ستیزی" نام گرفته است.
۱۳ آبان، سر آغازی از تاریخ مبارزه و آشتی ناپذیری ملت ایران در برابر استکبار جهانی به سردمداری آمریکای جنایت پیشه بوده است و نشان از آن دارد که هیچ قدرت مادی نخواهد توانست اراده خود را به ملت مؤمن، انقلابی و عاشورایی ایران اسلامی تحمیل نماید. اعتراض به لایحه ننگین کاپیتولاسیون، تظاهرات علیه رژیم سفاک پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، شاهد و گواه شجاعت، فداکاری و روحیه حماسی و شهادت‌طلبانه فرزندان معنوی حضرت امام خمینی (رحمه ا... علیه) است که برای همیشه در تاریخ پر فراز و نشیب این انقلاب می درخشد.
امروز آمریکا تمام ظرفیت های منطقه ای و بین المللی خود را به کار گرفته تا شاید بتواند کینه چندین ساله خود را از فرزندان عاشورایی امام و رهبری که بار‌ها ضربه شصت آن‌ها را از قلب تهران در لانه جاسوسی تا اعماق خلیج فارس با تمام وجود درک نموده، خالی کند و در این راستا از هیچ تلاشی چه مستقیم با اعمال تحریم های خلاف قوانین و حقوق بین الملل و چه غیرمستقیم با نا امن کردن منطقه از طریق به خاک و خون کشیدن هزاران بی گناه غیرنظامی در سوریه، عراق، افغانستان و یمن فروگذار نمی¬کند.
آنچه روشن است دولتمردان آمریکا از یک اصل بدیهی غافل مانده اند، ملتی که شعار هر روزه اش " هیهات من الذله" بوده و در مکتب آزادگی و شهادت عاشورا تلمذ نموده، هیچگاه عرصه سیمرغ را به کرکس ها واگذار نخواهد کرد و کوچکترین هدف این ملت شهید پرور گام برداشتن در محور فروپاشی نظام سلطه است که به یاری حق و با درایت داهیانه رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) و در ظل توجهات حضرت، ولی عصر (عجل ا... تعالی فرجه الشریف) در آینده ای نه چندان دور محقق خواهد شد.
سازمان بسیج فرهنگیان استان ضمن ابراز انزجار از خوی استکباری آمریکا و ایادی منطقه ای، اعلام می دارد فرهنگیان بسیجی دوشادوش سایر اقشار و گروه ها در همه عرصه های دفاع از انقلاب و آرمان های متعالی آن، از جمله راهپیمایی شکوهمند سیزدهم آبان حضور چشمگیر خواهند داشت و از آحاد ملت شهید پرور، بویژه فرهنگیان عزیز برای حضور در این مراسم با توجه به شرایط حساس کنونی منطقه و جهان دعوت بعمل می آورد.
 

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.